De gemeente wil van de voormalige ambulancepost aan de Kastanjelaan in Selwerd een tijdelijke opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen maken. Dat meldt de gemeente in een brief aan de omwonenden.
De gemeente wil hiermee langdurige leegstand van het pand voorkomen. De nieuwe bewoners zijn Oekraïners die al een tijd in Groningen verblijven, op een schip in het Eemskanaal. Zij zijn gebaat bij een betere locatie. De meeste van hen werken en de kinderen gaan naar school. Het pand moet wel eerst eerst intern verbouwd worden. De gemeente denkt dat, als alles meezit, de vluchtelingen eind dit jaar kunnen verhuizen.
Voordat er een definitief besluit valt, komt er een informatiebijeenkomst voor omwonenden. Die vindt plaats op donderdag 18 juli vanaf 18.30 uur, in het pand aan de Kastanjelaan.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…