Categorieën: Nieuws

Zes bedrijven uit Stad in de race voor Groninger Ondernemingsprijs

De jury van de Groninger Ondernemersprijs heeft de tien genomineerden bekendgemaakt die dit jaar de strijd aangaan om de jaarlijkse prijs voor excellente en inspirerende bedrijven in de provincie. Dit jaar maken zes bedrijven uit onze gemeente kans om de winnaar te worden.

Convident, Defibrion Group, ICON, KeyPro, TRACER Europe en Wilmink Engine Parts uit Stad dingen mee naar de Groninger Ondernemersprijs. De rest van de genomineerden is buiten de gemeente Groningen gevestigd.

De tien bedrijven staan op de zogenaamde ‘shortlist’ met genomineerden. Zij zijn donderdag aan elkaar voorgesteld op een speciale voorlichtingsbijeenkomst in het Provinciehuis. De tien genomineerden gaan in oktober aan de jury ‘pitchen’ over hoe inspirerend, succesvol of bijzonder ze zijn. Daarna beslist de jury welke drie genomineerden doorgaan naar de finale.

Zij worden vervolgens doorgelicht door de jury en krijgen de juryleden op bezoek. Uiteindelijk wordt op 21 november, tijdens de finale in MartiniPlaza, bekendgemaakt wie er met de Groninger Ondernemersprijs naar huis gaat.

Tom Veenstra

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

3 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

4 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

4 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

5 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

6 uur geleden