Categorieën: Nieuws

Na 17 jaar doet Coffeecompany beide vestigingen in Groningen op slot

De twee zaken van Coffeecompany in Groningen, gevestigd aan de Oude Ebbingestraat en aan de Carolieweg, gaan op maandag 24 juni niet meer open.

Op de deur van de vestigingen hangt een papier waarop de sluiting wordt aangekondigd. Waarom de vestigingen de deuren dichtdoen is niet bekend. Via het papier bedanken de medewerkers hun gasten en medewerkers. Ook buurman Plato aan de Oude Ebbingestraat krijgt een bedankje.

De koffieketen startte in 2007 in Groningen, toen nog als onderdeel van een zelfstandige koffiezaken-keten van twee Amsterdamse ondernemers. In 2011 kwam de keten onder de vlag van Douwe Egberts-moederbedrijf JDE Peets (Sara Lee). Drie jaar geleden kwam Coffeecompany terug in Nederlandse handen, nadat Albron Catering & Horeca het koffiebedrijf overnam.

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

31 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

1 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

1 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden