Foto: Robert van der Veen
Het KNMI denkt dat de reeks stevige regen- en onweersbuien, die vanaf vrijdagmiddag over Noord-Nederland gaan trekken, hun heftigste momenten wel hebben gehad.
De weerswaarschuwing ‘code geel’ duurt niet meer tot zaterdagmiddag, maar tot de komende middernacht. De waarschuwing wordt in Groningen vrijdagmiddag om 14.00 uur van kracht.
Tot en met vrijdagavond kunnen, vooral in de noordelijke helft van het land, enkele stevige onweersbuien voorkomen. Bij de buien is er kans op hagel en kan er vooral in korte tijd veel neerslag vallen. Plaatselijk is er wateroverlast mogelijk. Het verkeer moet er rekening mee houden dat wegen en tunnels kunnen onderlopen. Buitenactiviteiten kunnen hinder ondervinden.
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…