Foto: Robin Eggens
De fonteintjes, de ster rond de bomengroep en de bankjes aan de noordkant van de Grote Markt blijken bijzonder aantrekkelijk voor Groningse skaters. Maar het mag niet meer, want het natuursteen gaat erdoor kapot.
De gemeente constateert dat er op de Grote Markt, het Waagplein en de Nieuwe Markt veelvuldig met skateboards, skates en BMX-fietsen wordt gereden op de natuurstenen elementen. Dat is niet alleen hinderlijk, zo stelt de gemeente. Ook gaat het natuursteen en de bestrating erdoor kapot.
Dat betekent dat alle nieuwe stenen structuren op de verbouwde Grote Markt vanaf nu verboden terrein zijn voor skates, skateboard en bmx-fietsen. De regel is opgenomen in de Algemene Plaatselijke Verordening. Wie het verbod negeert, kan dus een boete verwachten.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…