Categorieën: Nieuws

Omwonenden Julianaplein en Vrijheidsplein zouden dinsdag- en woensdagnacht wel eens slecht kunnen slapen

Rond het Vrijheidsplein en het Julianaplein is er dinsdag- en woensdagnacht kans op ernstige geluidshinder in de omgeving.

In de nacht van dinsdag op woensdag en woensdag op donderdag gaat aannemerscombinatie Herepoort detectielussen voor een verkeersveiligheidssysteem in het asfalt slijpen. Dat gebeurt op vier locaties, waar in totaal 28 setjes met lussen het asfalt in moeten. Dat betekent, volgens Aanpak Ring-Zuid, 28 keer een nachtelijke slijptol in het asfalt.

De werkzaamheden moeten in de nacht worden uitgevoerd, omdat de weg verder helemaal vrij moet zijn. Ook de weken erna gaat Herepoort gelijksoortige werkzaamheden uitvoeren op andere plekken. Ook dit gebeurt vaak in de nacht.

Wie wil weten waar er de komende weken wordt gefreesd: Aanpak Ring-Zuid maakte het onderstaande kaartje.

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden