Categorieën: Nieuws

Eigen stoel voor Youp van ’t Hek in Stadsschouwburg

Youp van ’t Hek heeft afgelopen donderdag een ‘eigen’ stoel gekregen in de Stadsschouwburg. De cabaretier kreeg de stoel ter gelegenheid van zijn laatste optreden in één van zijn favoriete zalen.

Op de stoel staat een afbeelding van de kenmerkende ronde bril van Van ’t Hek. Theaterdirecteur Nynke Stellingsma presenteerde de stoel aan de 70-jarige komiek, die de afgelopen dagen vier keer zijn afscheidsvoorstelling ‘De Laatste Ronde’ speelde in de Stadsschouwburg.

“Bedankt Youp voor al je fantastische voorstellingen en al die mooie jaren bij ons”, schrijft SPOT Groningen over de plaatsing van de stoel. “In de Stadsschouwburg Groningen staat er vanaf nu altijd een stoel voor je klaar! ”

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

4 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

5 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

8 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

8 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

9 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

9 uur geleden