Categorieën: Sport

Excuses FC Groningen verdediger Marvin Peersman aan Calvin Stengs

FC Groningen verdediger Marvin Peersman heeft Feyenoord speler Calvin Stengs zijn excuses gemaakt voor de overtreding op Stengs in de bekerwedstrijd afgelopen donderdag tegen Feyenoord.

Peersman kreeg de nodige kritiek over zich heen omdat Stengs op het oog een zware blessure opliep. Achteraf viel dat mee.

“Ik vond het heel erg voor hem”, aldus Peersman. “Je wilt een collega niet blesseren en zeker niet in de laatste minuut. Ik zou dat ook niet willen. Ik heb hem daarom een bericht gestuurd en mijn excuses aangeboden”.

Peersman kreeg antwoord van Stengs: “Hij zei dat hij veel pijn had, maar dat hij gelukkig niks had gescheurd. Ik ben blij voor hem en hopelijk herstelt hij snel”.

Andor Heij

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden