Categorieën: Nieuws

Microscoopmiddag bij Het Groninger Landschap: “Benieuwd hoe de vleugel van een vlinder er uitziet?”

In het bezoekerscentrum Reitdiep aan de Wolddijk organiseert Het Groninger Landschap zondagmiddag een microscoopmiddag. De activiteit is bedoeld voor kinderen vanaf 8 jaar.

“Ben jij ook zo benieuwd hoe een vleugel van een vlinder er onder de microscoop uitziet? Of hoe de botjes van een muizenschedeltje er uitzien? Kom dan bij ons langs om dit samen met medewerkers te onderzoeken en te bekijken”, meldt de natuurorganisatie. “Het is ook mogelijk om je eigen natuurvondst mee te nemen. Heb je iets gevonden dat je onder de microscoop zou willen bekijken, dan is dit mogelijk.”

De activiteit begint om 14.00 uur en wordt verdeeld over twee rondes. Aanmelden kan op de website van Het Groninger Landschap.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

10 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

1 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

4 uur geleden