Categorieën: Nieuws

Bijna de hele Kamerfractie van NSC op bezoek in Groningen

Bijna de voltallige Tweede Kamerfractie van Nieuw Sociaal Contract, de partij van voorman Pieter Omtzigt, was vrijdag op bezoek in Groningen. 

Zeventien van de twintig Kamerleden van de partij, inclusief Omtzigt, brachten een bezoek aan Groningen. Het gezelschap poseerde vrijdagmiddag voor het provinciehuis met René Paas, de Commissaris van de Koning. De Kamerleden gingen onder meer in gesprek met gedupeerden van de gaswinning en met inwoners van Ter Apel.

Het bezoek van de Kamerfractie aan Groningen was een bijkomstigheid bij het hoofddoel van de dag voor de NSC’ers. De Kamerleden reisden aan het einde van de middag door naar Zwolle, waar NSC een bijeenkomst houdt voor haar leden over de  formatie.

Tom Veenstra

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

8 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

11 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

54 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden