Categorieën: Nieuws

Kleinschalig muziekfestival voor kinderen en jongeren uit Ten Boer

Op zaterdag 20 januari vindt in Ten Boer de eerste editie van Fivelfest plaats. Dit kleinschalige muziekfestival, gericht op kinderen en jongeren tussen 8 en 18 jaar, wordt een dag met zowel muzikale workshops als optredens.

Het evenement wordt georganiseerd door lokale muziekdocenten in samenwerking met VRIJDAG. Kinderen en jongeren krijgen de kans om deel te nemen aan diverse muzikale workshops, waaronder digitale muziekproductie, samen spelen in een band en het schrijven van eigen nummers. Aan het eind van de middag worden de resultaten gepresenteerd op het centrale podium aan elkaar en het publiek.

Volgens VRIJDAG kunnen de workshops, bij voldoende animo, mogelijk uitgroeien tot een regelmatig aanbod in de Open Studio, gestart in samenwerking met WIJ Ten Boer in de oude basisschool aan de Kievitslaan. Ook Fivelfest zou dan als een jaarlijks en uitgebreider evenement kunnen terugkeren.

Meedoen kan nog, maar aanmelden is verplicht. Dat kan via deze website of via de cultuurcoach van Ten Boer (peter.tol@bijvrijdag.nl) van VRIJDAG.

Tom Veenstra

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

21 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

38 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

1 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

1 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

4 uur geleden