Categorieën: Nieuws

Stichting Humanitas viert Sinterklaas duurzaam met tentoonstelling tekeningen

In aanloop naar het Sinterklaasfeest slaat Stichting Humanitas dit jaar een nieuwe weg in om kinderen van gezinnen die het moeilijk hebben te verrassen. 

De stichting pakt het Sinterklaasfeest vanaf nu duurzamer aan. Michel Sarolea van Humanitas laat weten: ‘Dit jaar zijn de Sinterklaascadeaus niet alleen maar duurzamer, maar ook educatiever. We noemen het cadeaus met een belevenis. Kinderen kunnen genieten van een voorstelling van een kindercircus, workshops bij het Groninger Museum en Vrijdag, zwemkaartjes voor Kardinge, en filmvoorstellingen in het Groninger Forum.’

Om het Sinterklaasfeest van Humanitas te vieren is er in het Groninger Forum een tentoonstelling geopend met kindertekeningen: ‘We hebben de kinderen gevraagd om Sinterklaas in zomerkleding te tekenen, omdat het in Spanje steeds warmer wordt. Dit bedoelen we als knipoog naar het klimaatprobleem.’

Tot 5 december datum kunnen kinderen in het Forum ook een tekening maken voor de Sint en hem tentoonstellen. De tentoonstelling is te zien tot de Goedheiligman ons land weer verlaat.

 

 

 

 

 

Jetze Koper

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

15 uur geleden