Foto via Groningen Bereikbaar
Weggebruikers maken sinds maandagochtend voor het eerst gebruik van de nieuwe verbindingsboog vanaf de A7 (Drachten/Hoogkerk) naar Ring West.
Maandagochtend om 06.00 ging de verbindingsboog open. Verkeersgedeputeerde Johan Hamster verrichtte vorige week alvast de openingshandeling. In onderstaande video vertelt Groningen Bereikbaar meer over de nieuwe verbindingsboog.
Dankzij de nieuwe verbindingsboog is het sinds maandagochtend ook weer mogelijk om vanaf Laan Corpus den Hoorn richting Ring West en Ring Zuid te rijden. Deze verbindingen waren sinds 1 oktober dicht. De nieuwe verbindingsboog ligt deels verdiept en zorgt er mede voor dat het verkeer straks ongehinderd kan doorrijden naar de westelijke ringweg. Nu staan er aan het begin van de westelijke ringweg nog tijdelijke verkeerslichten. Deze geven het bouwverkeer de mogelijkheid veilig de weg over te steken.
De verkeerslichten blijven tot april 2024 in gebruik. Vanaf dan is het gehele Vrijheidsplein ongelijkvloers.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…