Categorieën: Nieuws

Brandweer heeft nachtelijk keukenbrandje snel onder controle

In een woning aan de Camphuysenstraat heeft in de nacht van zaterdag op zondag korte tijd brand gewoed. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

De melding van de brand kwam rond 04.40 uur bij de hulpdiensten binnen, waarop een tankautospuit en een hoogwerker naar de locatie werden gestuurd. “Er bleek brand te woeden in de keuken”, vertelt Wind. “De bewoner was vergeten dat er een pan op het vuur stond. Brandweerlieden hebben deze situatie snel onder controle gebracht, de schade is beperkt gebleven.”

Wel kwam er een ambulance naar de locatie omdat de bewoner rook had binnen gekregen. Vanwege de brand was de straat enige tijd afgesloten.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

53 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

1 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

2 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

3 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

4 uur geleden