Categorieën: Nieuws

Bestuurder verliest keien op Helperweg, voorbijganger weet erger te voorkomen

Een bestuurder die zaterdag keien vervoerde is een deel van de lading verloren op de Helperweg. Een voorbijganger wist erger te voorkomen. Dat meldt de politie op sociale media.

Bij de politie kwam in de nacht van zaterdag op zondag een melding binnen dat er twee grote keien op het wegdek lagen, nabij de Helperzoomtunnel. Agenten gingen daarop snel naar de locatie omdat het een gevaarlijke situatie zou betreffen. Eenmaal ter plaatse bleek een voorbijganger de gevaarlijke situatie opgelost te hebben. “Iemand heeft de keien verplaatst naar de zijkant, zodat het wegverkeer er niet tegen aan kan rijden”, schrijft de politie.

Politie en Rijkswaterstaat adviseren bij het aantreffen van bijvoorbeeld stenen op de weg om altijd 112 te bellen. Rijkswaterstaat: “Een gevaarlijke situatie kan een spookrijder zijn, een loslopend dier of een voorwerp op het wegdek. Kom je zo’n situatie tegen, bel dan op een veilige manier 112. Bevind je je op de snelweg, geef dan altijd het hectometerpaalnummer door, zodat we precies weten waar we moeten zijn.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

42 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden