Categorieën: Nieuws

Aangepaste busdienstregeling vanwege Zuidlaardermarkt

Komende week vinden de Zuidlaardernacht en de Zuidlaardermarkt plaats. Dat heeft gevolgen voor de busdienstregeling, ook vanuit Groningen.

Lijn 5 stopt niet aan de Brink in Zuidlaren tijdens de Zuidlaardernacht (maandagavond en nacht) en de Zuidlaardermarkt, die komende dinsdag plaatsvindt. Een alternatieve halte is die aan de Julianalaan. Tijdens de marktdag stoppen bussen helemaal niet in het dorp en rijden, na een stop bij de P+R aan de N34, direct door naar Annen. Tussen de P+R en de Julianalaan worden pendelbussen ingezet. Lijn 51 stopt ook niet aan de Brink, maar bij een tijdelijke halte bij de brandweerkazerne.

Qbuzz zet maandagavond een extra nachtbus in tussen Stad en Zuidlaren. Meer informatie en vertrektijden van deze buslijn zijn hier te vinden.

Tom Veenstra

Recente berichten

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

7 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

58 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden