Categorieën: Nieuws

‘Donderdag en vrijdag zonnige perioden, op zaterdag buien’

De komende dagen is de zon regelmatig aanwezig. Het weekend krijgt twee gezichten, waarbij we op zaterdag te maken krijgen met buien, op zondag wordt het zomer.

Donderdag begint de dag met zonnige perioden. Gaandeweg de dag neemt de bewolking toe. Bij een zwakke noordoostelijke wind wordt het 20 of 21 graden. Het blijft droog. De nacht van donderdag op vrijdag verloopt grotendeels bewolkt, waarbij de minimumtemperatuur rond de 16 of 17 graden komt te liggen.

Op vrijdag begint de dag zonnig, maar opnieuw neemt gedurende de dag de bewolking toe. Wel is de zon meer aanwezig dan op donderdag. Het blijft droog en het wordt 25 of 26 graden.

Op zaterdag zijn er zonnige perioden, maar trekken er ook buien over, daarbij is er ook kans op onweer. Het wordt 25 graden. Op zondag is de zon ruimschoots aanwezig. Het wordt dan 26 of 27 graden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

18 minuten geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

28 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden