Categorieën: Nieuws

Explosie en brandje bij beautysalon Herestraat

Bij een beautysalon aan de Herestraat heeft woensdagochtend rond half vier een explosie plaatsgevonden. Vervolgens is een brandje ontstaan, met veel rookontwikkeling.

De politie kreeg diverse meldingen over een harde knal. Het is nog niet bekend om wat voor soort explosie het gaat. de brandweer kon het vuur snel blussen. Er lag veel glas op straat. Enkele mensen hoorden na de explosie een auto wegrijden. De politie meldt, spullen  te hebben gevonden die wijzen op brandstichting en die mogelijk te maken hebben met de explosie.

De politie doet onderzoek naar het incident en vraagt getuigen zich te melden. Zij kunnen bellen met 0900-8844 of anoniem melding maken via 0800-7000.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

16 uur geleden