Foto: 112 Groningen
Brandweerlieden hebben vrijdagavond een kijkje genomen in het OV-Servicepunt van Arriva bij het Hoofdstation van Groningen. Er zou melding zijn gemaakt van een vreemde lucht in of om het pand.
Twee brandweervoertuigen reden kort voor negenen het busstation op. Brandweerlieden gingen het pand in om een kijkje te nemen.
De exacte oorzaak van de lucht is niet door de brandweer bevestigd. Omstanders meldden echter dat een lekkende accu mogelijk de veroorzaker was van de hinderlijke stank.
Na een korte inzet vertrokken de brandweerlieden terug naar de kazerne.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…