Categorieën: Nieuws

WLG prolongeert titel op Nationaal Schoolroeikampioenschap

Het Willem Lodewijk Gymnasium uit de stad heeft opnieuw beslag weten te leggen op de titel ‘Beste Roeischool van Nederland’. Ook de afgelopen jaren ging deze titel naar Groningen.

Op het Nationaal Schoolroeikampioenschap gingen twintig middelbare scholen, met samen meer dan driehonderd deelnemers, de strijd met elkaar aan. De wedstrijden werden gehouden op de Bosbaan in Amsterdam waarbij men streed over een afstand van 500 meter. “Aan fanatisme was geen gebrek”, laat de organisatie weten. “Vol overgave gingen de scholieren de strijd aan om als eerste over de finish te komen.”

In de voorbereiding hebben deelnemende teams getraind bij roeiverenigingen die aangesloten zijn bij de KNRB. Volgens de organisatie is het schoolroeikampioenschap uniek omdat er een diverse mix van leeftijden, ervarenheid en potentieel nieuw talent aan het kampioenschap mee doet.

Bekijk hier een aftermovie van het evenement:

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

15 uur geleden