Het bekrachtigen van de samenwerking. Foto: Menzis
Alle Groningers in beweging krijgen. Dat is het doel van Huis voor de Sport Groningen en zorgverzekeraar Menzis. In plaats van afzonderlijk aan dit doel te werken, heeft men sinds woensdag de krachten gebundeld.
De handtekening van het partnerschap werd woensdag gezet in wijkcentrum Bij van Houten in de Oosterparkwijk, waar op dat moment de senioren beweeggroep actief was. Marc Collast van Menzis: “Als zorgverzekeraar hebben we als doel om mensen in beweging te laten komen, want bewegen is leuk, het is gezond en het versterkt de leefkracht. Door samen te werken met het Huis voor de Sport kunnen we ervoor zorgen dat inwoners uit de regio op een laagdrempelige manier meer kunnen bewegen, en ook in contact kunnen komen met elkaar.”
Huis voor de Sport werkte al samen met verschillende organisaties die bewegen en een gezonde leeftijl als doel hebben. De samenwerking met de zorgverzekeraar gaat zich met name richten op valpreventie, de Gecombineerde Leefstijl Interventie, OldStars en de Nationale Diabetes Challenge. “Door samen te werken met Menzis kunnen we onze krachten nog meer bundelen, en maken we ons, met inzet van sport en bewegen, nog sterker voor het gemeenschappelijke doel, namelijk gezonde Groningers”, aldus Karin Zwart van het Huis voor de Sport.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…