Categorieën: Nieuws

NCG: ‘Versterking Woltersum begint goed op gang te komen’

De Nationaal Coördinator Groningen kijkt maandagmiddag tevreden naar de voortgang van de versterkingoperatie in Woltersum.

Vorige maand betrokken zestien bewoners, wiens woningen worden gesloopt en opnieuw worden opgebouwd, hun tijdelijke onderkomen aan het Eemskanaal Noordzijde in het dorp. Dat was eerder dan gepland. Daarmee kan de sloop en nieuwbouw van de huizen ook gaan beginnen.

Daarnaast laat de NCG weten blij te zijn met het initiatief van de bewoners van de woning (op de bovenstaande foto)  aan de K. de Boerweg 43 in het dorp. De bewoners van deze woning stellen hun huis met regelmaat open voor medebewoners, zodat zij kunnen zien wat er straks met hun eigen huis gaat gebeuren tijdens de versterking. “Een mooi gebaar van deze bewoners en de betrokken aannemer. Daar werken we natuurlijk graag aan mee”, aldus de NCG.

Tom Veenstra

Recente berichten

Vrouwelijke DJ loopt hersenschudding op door klap op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

22 seconden geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

59 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden