Categorieën: Nieuws

Brailleweg in de nacht van vrijdag op zaterdag volledig afgesloten

De Brailleweg is vrijdagavond vanaf 22.00 uur tot zaterdagochtend 06.00 uur volledig afgesloten vanwege werkzaamheden. Dat laat Aanpak Ring Zuid weten.

Sinds maart was de weg in één richting afgesloten voor het autoverkeer. Eén van de twee rijbanen was tijdelijk ingericht als fietspad. Omdat komende zaterdag de Muntingbrug weer open gaat, is het fietspad niet meer nodig. Om de nieuwe situatie in te richten is de Brailleweg gedurende acht uren volledig afgesloten.

Vanaf zaterdag is de weg weer volledig open voor het autoverkeer. Weggebruikers kunnen dan weer direct vanaf de binnenstad en het Hoofdstation naar de A28 of De Wijert rijden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

14 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

18 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden