Foto: Arnold Meijer
Het seizoen voor de vrouwen van Martini Sparks zit er op. Zaterdagavond verspeelde het team de laatste kans om de play-offs te behalen.
In Bemmel namen de Groningse basketbalsters het op tegen Lekdetec.nl. Martini Sparks begon stroef aan de wedstrijd en miste in de openingsfase veel kansen. Halverwege het eerste kwart stond de ploeg met 4-15 achter. Daarna werd de deur op slot gegooid. Er werd met scherp geschoten en via een 15-16 kwam Martini Sparks op een 40-29 voorsprong. Dat verschil bleef lange tijd constant.
Aan het einde van het derde kwart kwamen de vrouwen uit Bemmel terug tot vier punten. Die flow werd doorgetrokken in het vierde kwart, waarmee de eindstand uiteindelijk op 67-74 werd bepaald. Coach Caspar Wit: “We wisten ze net niet definitief te breken en toen kwamen ze goed terug.”
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…