Foto via Politie.nl
De politie heeft zaterdag een 37-jarige man uit Eelde aangehouden vanwege het stelen van een motor op het Akerkhof. Dat is maandag bekendgemaakt door de politie.
“De eigenaar had zijn motor gestald op het Akerkhof om er een boodschap te doen”, schrijft de politie. “Vanuit de winkel zag hij een onbekende man met zijn motor weglopen. Samen met omstanders vloog de eigenaar achter de dief aan, en zij konden de verdachte al snel overmeesteren.”
Ondertussen was de politie ook ingeschakeld. Agenten hebben de verdachte aangehouden, en hebben de persoon overgebracht naar het politiebureau.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…