Vorig jaar speelden VVG en VVK de finale
Voetbalclub VVG kan mogelijk toch nog blijven voortbestaan. Verschillende leden gaan zich de komende tijd inzetten voor een doorstart.
De vergadering was gepland vanuit zorgen van de andere clubs die op het Sportpark het Noorden zitten. Beide clubs vreesden voor zwaar weer als VVG zou ophouden te bestaan. Titus Akkermans stemt positief en is er vrij zeker van dat deze doorstart succesvol zal zijn. De 100-jarige club wil een faillissement uitsluiten.
Dat vertelt Titus Akkermans, de voorzitter van de Stichting Beheer en Exploitatie Clubgebouw Sportpark het Noorden. “Het zou ondenkbaar zijn als VVG, VVK en Potetos zouden verdwijnen,” zegt Akkermans. De gebouwen staan er nog maar net en er is veel energie in gestoken door de betrokken clubs, die in de wijken de Hoogte en Selwerd zitten.
Titus Akkermans was in de OOG Ochtendshow
Beluister hieronder het interview terug.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…