Concourslaan Google streetview
De onderdoorgang van het viaduct op de Concourslaan gaat vrijdagavond om 19.00 uur weer open voor fietsers en voetgangers.
Het viaduct was sinds begin januari afgesloten voor fietsers en voetgangers, omdat aannemerscombinatie Herepoort bezig was met de sloop van het oostelijke deel van het viaduct van de westelijke ringweg over de Concourslaan. De sloop is inmiddels klaar.
Fietsers en voetgangers kunnen vanaf vanavond weer onder het viaduct door. De ringweg-bouwer plaatst een fietscorridor bestaande uit steigerbuizen en stalen balken in het viaduct, waardoor fietsers veilig onder de werkzaamheden door kunnen.
Over de Concourslaan rijden tot het eind van dit jaar nog wel veel vrachtwagens. Daar moeten fietsers wel rekening mee blijven houden. De vrachtwagens mogen hier niet harder dan 15 km/uur. Ook vragen we onze chauffeurs extra goed op te letten vanwege de vele scholieren die hier fietsen.
Begin september beginnen de werkzaamheden aan de westzijde. Dan zal de fietsverbinding bij de Concourslaan opnieuw enige tijd worden afgesloten.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…