Categorieën: Nieuws

Mike uit Leeuwarden is de vijftigduizendste bezoeker van ‘Versace’ in Groninger Museum

Het Groninger Museum ontving dinsdagmiddag de vijftigduizendste bezoeker van de tentoonstelling Gianni Versace Retrospective.

Zakelijk directeur Esther Moesker van het Groninger Museum stond dinsdagmiddag klaar bij de ingang met een bos bloemen en een catalogus over de tentoonstelling. Die vielen uiteindelijk ten deel aan Mike Berendsen, een 21-jarige student uit Leeuwarden. Samen met zijn Griekse vriendin Anastasia bracht hij op Valentijdsdag een bezoek aan het museum, waar hij vaker op bezoek komt.

De tentoonstelling ‘Gianni Versace Retrospective’ staat sinds begin december in het Groninger Museum en vertelt het verhaal van de excentrieke Italiaanse modeontwerper Gianni Versace. Gianni Versace Retrospective is nog tot en met zondag 7 mei 2023 te zien.

De komst van de 50.000ste bezoeker valt precies in de Gianni Versace Weken, die afgelopen maandag van start gingen. Tot en met zondag 12 maart zijn er allerlei (gratis) activiteiten voor bezoekers van de binnenstad, die geïnspireerd zijn op het werk van de Italiaanse ontwerper.

Tom Veenstra

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden