Categorieën: Sport

Afgelopen: FC Groningen beleeft pijnlijke avond bij PSV

FC Groningen gaat vanavond op bezoek bij PSV! Eerder dit seizoen won FC Groningen in de Euroborg nog met 4-2 van de topclub. Kan de ploeg van trainer Dennis van der Ree dat kunststukje buitenshuis herhalen? Volg het hier live. 

Eindstand: 6-0

90’ De lijdensweg is voorbij.

 

87’ 6-0.. Guus Til met een hakje.

84’ 5-0. Het is een heel pijnlijke avond voor de Groningers. Fabio Silva schiet raak, waardoor Groningen weer zakt naar de achttiende plek in de Eredivisie.

73’ De dijk is gebroken: 4-0. Johan Bakayoko schiet stijlvol raak van afstand.

69’ Over en uit. 3-0. Jarrad Branthwaite kopt overtuigend raak uit een hoekschop.

65’ Dat gaat maar net goed.. Pelupessy speelt de bal te kort op Verrips en ziet Guus Til onderscheppen. Verrips redt knap op zijn inzet.

64’ Sher gaat alleen op Benitez af, omspeelt de doelman en gaat liggen. Een ‘schwalbe’ volgens Higler en de herhaling stelt hem in het gelijk.

52’ Aimar Sher komt in het veld voor Tomas Suslov. Oliver Antman kwam na rust binnen de lijnen voor Daleho Irandust.

51’ Een kopbal van Balker scheert voorlangs.

46’ GOAL PSV.. We zijn goed en wel dertig seconden onderweg, wanneer Xavi Simons zijn ploeg met een fenomenale uithaal op 2-0 brengt.

46’ De tweede helft is begonnen. 

 

Het is rust. FC Groningen gaat rusten met een 1-0 achterstand door een doelpunt van Luuk de Jong.

 

38’ Radinio Balker leek zich te verstappen en moest behandeld worden. De verdediger gaat het nog proberen.

35’ Kansje voor FC Groningen. Manu en Pepi komen beiden niet tot een schot op doel.

27’ GOAL PSV. Xavi Simons gaat de een-twee aan, breekt door de Groningse achterhoede, geeft voor op Luuk de Jong die vervolgens binnen tikt: 1-0.

17’ Gevaarlijke fase nu van PSV. De bal kwam al op de lat.

12/13’ Een prachtig eerbetoon van het publiek aan Thijs Slegers. De persvoorlichter van PSV heeft gehoord dat zijn behandeling tegen Leukemie niet het gewenste effect heeft kunnen geven. Het PSV-publiek zong de clubman al staand en klappend toe. Scheidsrechter Higler onderbrak de wedstrijd tijdelijk voor het moment.

2’ De eerste kans is voor PSV. Pelupessy verspeelt de bal en Van Aanholt haalt uit. Verrips redt knap.

1’ Na een indrukwekkende minuut stilte voor de slachtoffers in Turkije en Syrië, is er afgetrapt in Eindhoven. 

 

Opstelling PSV: Benitez, Teze, Ramalho, Sangare, Simons, De Jong, Hazard, Branthwaite, Veerman, Bakayoko, Van Aanholt

Opstelling FC Groningen: Verrips, Dankerlui, Blokzijl, Balker, Maatta; Pelupessy, Suslov, Hove; Irandust, Pepi. Manu

Scheidsrechter: Dennis Higler

Daniel Theelen

Recente berichten

Gemeente scherpt regels omleidingsroutes aan na klachten over onduidelijke bebording

Het proces voor het inrichten van omleidingsroutes bij werkzaamheden in de gemeente wordt aangescherpt. Dat…

3 uur geleden

Petitie dorpsvereniging Garnwerd: “Pontje nodig nu Dorkwerderbrug langer gestremd is”

Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…

3 uur geleden

Martiniplaza verandert zaterdag in grote platenwinkel

Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het evenementencentrum…

4 uur geleden

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

14 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

14 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

15 uur geleden