Zwembad De Parrel - Foto: Harro Meijer
Volgende week donderdag zijn het zwembad in sportcentrum Kardinge, het Helperzwembad en Zwembad De Parrel dicht. Badmeester en andere medewerkers van de zwembaden krijgen dan opfriscursussen rond veiligheid in het zwembad.
De medewerkers van de zwembaden krijgen volgende week donderdag herhaaltrainingen voor EHBO, BHV en ‘Lifeguard’ (de opleiding voor toezichthouders in het zwembad).
Baanzwemmers en recreanten moeten volgende week dus een dagje missen bij één van de drie zwembaden in de stad. De zwembaden zijn volgende week donderdag wel open voor trainingen en lessen van de verenigingen die de baden gebruiken.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…