Categorieën: Nieuws

Viaduct doorfietsroute Peizerweg blank door vele regenwater

Het vele regenwater dat in het afgelopen etmaal is gevallen heeft het viaduct bij de Peizerweg in Hoogkerk, nabij het P&R-terrein, eerder op de dag blank gezet.

De doorfietsroute van Stad naar Roden maakt gebruik van dit viaduct. Door het regenwater is het fietspad blank komen te staan. Fietsers die woensdag eerder op de dag gebruik maakten van de route besloten om gebruik te maken van de busbaan. De gemeente Groningen kwam in de middag in actie om het probleem op te lossen.

In en rondom Groningen is in de afgelopen 24 uur flink wat neerslag gevallen. Op het meetstation in Eelde werd 17,8 millimeter afgetapt. Alleen in Den Helder en Lauwersoog viel meer regenwater.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

18 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden