Categorieën: Sport

Slowaaks Davis Cup-team op volle sterkte naar Groningen

Het Slowaakse Davis Cup-team wat begin februari afreist naar MartiniPlaza zal bestaan uit Alex Molcan, Norbert Gombos, Lukas Klein, Igor Zelenay en Jozef Kovalik. 

Met dezelfde ploeg zorgden de Slowaken vorig jaar nog bijna voor een stunt tegen Italië in de kwalificatiewedstrijden voor het toernooi (een nipt 2-3 verlies). De vijf spelers walsten in september nog over Roemenië heen in Wereldgroep I van de Davis Cup.

Molcan is de hoogst genoteerde speler van de Slowaken, met plek 50 op de wereldranglijst. Gombos volgt Molcan op plek 88. Samen met Klein en Kovalik vormt Gombos het ervaren blok binnen het Slowaakse team. Zelenay gaat mee voor het dubbelspel.

Wie voor Nederland zullen aantreden tegen de Slowaken, is nog niet bekend gemaakt door captain Paul Haarhuis. Over een maand (4 en 5 februari) wordt er, voor het eerst in tien jaar, weer in Groningen gespeeld om de Davis Cup.

Tom Veenstra

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

53 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden