foto: http://www.detuinindestad.nl/
Tuinindestad aan de Tarralaan houdt op donderdag 29 en vrijdag 30 december een wintercircus, met diverse acts en kermisklanten.
Belangstellenden hebben gratis toegang tot het kermisterrein, met authentieke circuswagens, kermisattracties, een circustent en overal lichtjes. Er zijn acts van onder meer Bombardo de levende kanonskogel en Morna, het meisje in de vissenkom.
De keuken van Tuinindestad verkoopt soep, warme bollen en wafels. Een knipkaart voor alle voorstellingen en een versnapering kost 5 euro.
Tuinindestad is vervolgens, van 2 t/m 8 januari, open voor iedereen die warmte nodig heeft, of warmte kan geven. Er zijn diverse activiteiten, zoals een knutseltafel, een spelletjesmiddag, klaverjassen of een film kijken.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…