Categorieën: Nieuws

Supporters keren terug in Euroborg voor kerstwandeling

Mensen die helemaal klaar zijn met de winterstop en eigenlijk niet kunnen wachten tot FC Groningen weer in actie komt, konden afgelopen dinsdag tot en met donderdag in de Euroborg terecht voor een kerstwandeling.

Op de omloop van de Koeman tribune waren diverse kerstkraampjes ingericht om de bezoeker alvast in de kerstsfeer te brengen. Bijbehorende versnaperingen zoals oliebollen en chocolademelk konden hierbij natuurlijk niet ontbreken.

Supporters die een specifieke kerstwens hadden, konden deze ophangen in de wensboom die aan de rand van het veld was opgetuigd.

Ook de supportersvereniging van FC Groningen was aanwezig met een eigen kraam.

Stan Edes

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden