Foto: Dave Andrew
De chique directiekamer in het eeuwenoude Canterhuis aan de Brugstraat (onderdeel van het Museum aan de A) wordt omgebouwd tot ‘logeerkamer’ van Sinterklaas. Iedereen kan vanaf zondag 20 november een kijkje in de kamer komen nemen.
Medewerkers van het museum zijn druk bezig om de kamer in orde te maken. In de kamer komen onder meer een oud bureau, een relaxstoel en een bed te staan. Daarnaast richt het museum een plek in voor de opladers, favoriete foto’s en andere persoonlijke spulletjes van de Sint.
Tijdens de openstelling van de slaapkamer van de Sint laat het Museum aan de A ook een aantal Groninger Sinterklaasgebruiken zien aan het publiek. Vanaf zondag 20 november kan iedereen een kijkje komen nemen in de kamer van de goedheiligman. Bezoekers kunnen een tekening, kleurplaat, brief of verlanglijstje achterlaten voor de Sint. De kamer is tijdens openingstijden van het museum gratis toegankelijk tot 4 december.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…