Foto: Henk Tammens (Gemeente Groningen)
De nieuwe gymzaal aan de Molukkenstraat wordt aanstaande maandag 14 november geopend. Wethouder Carine Bloemhoff voert het woord tijdens de presentatie van het gebouw.
De oude zaal ging in november 2019 verloren door brand. De nieuwe gymzaal wordt overdag gebruikt door de kinderen van basisschool Het Karrepad en andere scholen. Na schooltijd en ’s avonds verhuurt Sport050 de zaal aan verenigingen.
De nieuwe gymzaal is energieneutraal en heeft zonnepanelen en een groen dak. Omdat de hoofdentree verplaatst is van de Molukkenstraat naar de Korreweg, is deze ook voor andere sporters gemakkelijk te bereiken.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…