Categorieën: Nieuws

Tientallen wielen en velgen ontvreemd bij Mercedesdealer in Stad

Bij autobedrijf Wensink aan de Bornholmstraat zijn in de nacht van zaterdag op zondag tientallen wielen en velgen ontvreemd van auto’s die buiten op de parkeerplaats stonden.

Een nieuwsfotograaf vertelt dat ongeveer tien gloednieuwe Mercedes-wagens op bakstenen zijn geplaatst. De bakstenen zijn afkomstig van het terrein. De wielen en de velgen ontbreken. Volgens stadsblog Sikkom is de diefstal opgemerkt door een voorbijganger. Deze heeft ook de politie geïnformeerd over de diefstal.

De redactie van OOG Tv heeft contact proberen te leggen met de autodealer, maar het bedrijf was onbereikbaar. Hoe groot de schade is, is onbekend. Het stelen van banden en velgen gebeurt met enige regelmaat in Nederland. Dieven slaan hun slag bij zowel autobedrijven als bij geparkeerde auto’s in straten. Volgens experts is er weinig tegen de diefstallen te doen.

Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een nadere inspectie…

14 seconden geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden