Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
De politie is op zoek naar mensen die meer informatie hebben over een brandstichting bij een woning aan de Helper Westsingel. Dat meldt de politie op sociale media.
De brandstichting vond plaats in de nacht van dinsdag op woensdag rond 02.30 uur. “De bewoonster werd wakker van een harde knal”, meldt de politie. “Door het raam zag de vrouw dat er brand was ontstaan bij de voordeur van haar woning. Door ingrijpen van een alerte buurman kon het vuur snel geblust worden met een brandblusser. Hierdoor werd voorkomen dat de brand via de voordeur naar binnen kon overslaan.”
Mensen die meer informatie hebben wordt gevraagd contact op te nemen met de politie. “Heb je iets gezien, ben je getuige geweest of heb je verdachte omstandigheden gezien of gehoord, dan komen wij graag in contact met je.” De politie is telefonisch bereikbaar via 0900 88 44 of via Meld Misdaad Anoniem op 0800 7000.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…