Foto: renategranade0 via Pixabay
Doortrappen Groningen zoekt deelnemers van 60 jaar en ouder voor een groepsfietstocht die op 25 augustus gehouden gaat worden. Het doel van de fietstocht is om gezond bezig te zijn.
Doortrappen Groningen is een initiatief van de Fietsersbond. “Met de groepsfietstocht bieden we een gezonde activiteit aan, en is het tevens een gezellig en sociaal evenement waarbij je onder de mensen bent”, laat de organisatie weten. “Tijdens de groepsfietstocht fiets je een mooie route door het Groningse landschap.”
De route die op 25 augustus gefietst gaat worden is tussen de 20 en 25 kilometer lang. “Naast de groepsfietstocht kun je ook meedoen aan de fietsgym die je mentaal en fysiek goed voorbereidt om te gaan en te blijven fietsen.” De start van de fietstocht is bij sportcentrum Kardinge. Op 4 oktober wordt er ook een groepsfietstocht gehouden, die bij Coendersborg start.
Voor meer informatie en opgave kun je terecht op deze website.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…