Categorieën: Nieuws

Scooterrijder rijdt door na aanrijding met fietser op Aweg

Een fietser is zondagavond gewond geraakt bij een verkeersongeluk op de Aweg. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 20.50 uur. “Door nog onbekende oorzaak kwamen een scooterrijder en een fietser met elkaar in botsing”, vertelt Wind. “De fietser kwam hierbij ten val en raakte gewond. De scooterrijder ging er na het ongeluk vandoor.” Hulpdiensten waren er snel bij. “Zij hebben het slachtoffer ter plaatse kunnen behandelen. De persoon hoefde niet mee naar het ziekenhuis.”

Politieagenten hebben in de omgeving gezocht naar de doorgereden scooterrijder. Er wordt onderzoek gedaan naar de precieze toedracht.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

11 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

1 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

13 uur geleden