Foto Johannes Rienks. Presentatie dichtbundel op IKC De Rietzee.
De scholieren van IKC de Rietzee in de Reitdiepwijk hebben nogal wat dichterlijk talent. De Rietzee kwam namelijk vrijdag met een heuse dichtbundel.
Niet alleen de oudere leerlingen kwam met bijdrages. Ook de allerjongsten droegen hun steentje bij. Dit ging met behulp van de Groningse dichter Arjen Boswijk. Het resultaat is de bundel “Door een verrekijker zie je alles”.
Het eerste exemplaar werd tijdens een feestelijke bijeenkomst aangeboden aan wethouder Carine Bloemhoff. Bij die gelegenheid lazen de kinderen ook hun eigen werk voor.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…