Categorieƫn: Nieuws

Bezorgbus supermarkt rijdt zich klem onder viaduct Pop Dijkemaweg

De bestuurder van een bezorgbus van een supermarktketen heeft zijn voertuig donderdagavond klemgereden onder een viaduct over de Pop Dijkemaweg.

Het ongeluk zorgde voor grote schade aan de bestelbus en het voertuig kon niet op eigen kracht verder. Een bergingsbedrijf heeft het voertuig afgesleept.

Het is niet voor het eerst dat een bestelbus van deze supermarkt zich klemrijdt onder het viaduct. Iets meer dan een jaar geleden deed een collega van de supermarktbezorger precies hetzelfde.

Tom Veenstra

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

33 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden