Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Politieagenten hebben zaterdagavond bij het Hoornsemeer drie scooterrijders aangehouden die te diep in het glaasje hadden gekeken. Dat meldt de politie op sociale media.
De aanhouding vond plaats nabij de Zunneriepe en de D.H.A.C. Hammarskjöldstraat. “We hebben drie personen aangehouden die onder invloed van alcohol op een scooter en bromfiets reden”, schrijft de politie. De drie zijn overgebracht naar het politiebureau waar een ademanalyse plaats vond. “Twee zijn beginnend bestuurder waarbij de eerste persoon 140 µg/l blies en de tweede persoon 345 µg/l. De derde persoon is gevorderd bestuurder en deze blies 290 µg/l.
Voor beginnende bestuurders geldt een alcohollimiet van 88 µg/l, voor gevorderde bestuurders ligt dit op 220 µg/l. “Wij hebben het dossier opgemaakt, en deze wordt naar de Verkeersofficier verstuurd die zich over de zaak zal gaan buigen.”
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…