Foto: Stephan Bauman
Brandresten die zaterdagavond bij de grote brand aan de Emdenweg zijn vrijgekomen, zijn tot in Meerstad terecht gekomen. Dat laat de brandweer weten.
Bij de brand in een bedrijfsverzamelgebouw kwam dikke zwarte rook vrij. De rook was in een groot deel van de provincie te zien, waaronder in de Eemshaven. “Daarbij zijn ook brandresten vrijgekomen”, vertelt een brandweerwoordvoerder. “Het gaat vooral om isolatiemateriaal maar ook om roetdeeltjes.” De brandweer waarschuwt dat dieren dit materiaal kunnen opeten.
De materialen kunnen opgeruimd worden wanneer deze bijvoorbeeld in tuinen liggen. Roetdeeltjes kunnen ook opgeruimd worden of met veel water weggespoeld worden. Uit een kaartje, dat de brandweer gepubliceerd heeft, blijkt dat materialen tot in Meerstad kunnen liggen, hemelsbreed op ruim 2 kilometer afstand.
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…