Categorieƫn: Nieuws

Gewonde bij schietincident in Haren is minderjarige jongen

De persoon die maandagmiddag gewond raakte bij het schietincident in een woning in Haren is een minderjarige jongen. Dat maakte de politie dinsdagochtend bekend.

De jongen raakte gewond aan een been en was niet in levensgevaar. De jongen is overgebracht naar een ziekenhuis, onder begeleiding van politieagenten.

Een paar uur na het incident startte de politie een zoektocht naar een witte jongeman met donkerblond haar. Deze jongeman was getooid in donkere kleding en droeg een grote, donkere sporttas bij zich. Deze jongeman is rondom het tijdstip van het incident in de omgeving gezien. De politie wil graag met hem in contact komen.

Na het incident werd een buurtonderzoek gedaan door agenten, waarbij getuigen werden gehoord. De politie is nog steeds op zoek naar mensen met meer informatie over het incident en naar camerabeelden uit de directe omgeving van de Kooisingel.

Mensen die de witte jongeman kennen, meer informatie hebben over het incident of beschikken over relevante camerabeelden, kunnen contact opnemen met de politie. Dat kan via telefoonnummer 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

Tom Veenstra

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

44 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden