Categorieën: Nieuws

De Stadswandeling: ‘Hier heeft Mark Rutte nog een eierbal gehad’

Groningers lopen wat af. In de 53e aflevering van de Stadswandeling, bezoeken Beno Hofman en Mirre van de Klok de Meeuwerderweg. 

De Meeuwerderweg is een lange, kronkelende weg in de Oosterpoort. Eind 19e eeuw werd de straat gebouwd, hierdoor werd het een belangrijke weg richting het zuiden. De Meeuwerderweg is een populaire locatie voor ondernemers.

In deze aflevering van de Stadswandeling besteedt het duo onder andere aandacht aan een verborgen kerkje, Friet van Piet en de minister president.

In de volgende aflevering van de Stadswandeling, bezoeken Beno en Mirre de Nieuwe Boteringestraat.

Mirre van de Klok

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

3 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

4 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

6 uur geleden