Foto: Martin Nuver (112 Groningen)
Bij een kettingbotsing op de N360 bij Lewenborg zijn dinsdagmiddag vier personenauto’s op elkaar gereden. Zeker één voertuig raakte daarbij aanzienlijk beschadigd. De betrokken bestuurders kwamen met de schrik vrij.
Het ongeluk gebeurde voor de stoplichten onder het viaduct van de Oostelijke ringweg. Een ambulancemotor kwam ter plaatse om de bestuurders na te kijken. Er vielen echter geen gewonden.
De weg werd gedeeltelijk afgesloten in verband met het ongeluk. Eén van de betrokken voertuigen kon niet verder rijden en moest worden afgesleept.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…