Categorieën: Nieuws

Statiegeldactie levert Dierenambulance Groningen ruim 500 euro op

Dierenambulance Groningen heeft een cheque overhandigd gekregen ter waarde van ruim 500 euro. Het geld is ingezameld door middel van een statiegeldactie.

De actie vond plaats in de Albert Heijn-supermarkt in Hoogkerk. Klanten die hun lege flessen inleverden kregen de mogelijkheid om het statiegeld te doneren aan Dierenambulance Groningen. Bij de Dierenambulance is men blij: “Dit bedrag kunnen we heel goed gebruiken voor onze dierenambulances. Denk bijvoorbeeld aan brandstof voor het op en neer rijden naar de vele meldingen die iedere dag binnenkomen. Maar denk ook aan het transporteren van gewonde dieren naar opvanglocaties”, schrijft de organisatie op sociale media.

Tevens kunnen met het geld materialen worden aangeschaft die hard nodig zijn op de ambulances, zoals kooien en netten. “We willen iedereen bedanken die heeft bijgedragen aan de gulle schenking.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

6 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

7 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

10 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

10 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

11 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

11 uur geleden