Foto: Wouter Holsappel
FC Groningen fans die zondag naar de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles willen kunnen dinsdag vanaf 9.00 uur een plek “claimen”.
Vanwege de coronamaatregelen mag een derde van de capaciteit van het stadion worden bezet en daardoor worden veel supporters teleurgesteld. De aanmeldingen worden op volgorde van binnenkomst afgehandeld.
De supporters die geen kaart voor de wedstrijd tegen Go Ahead hebben bemachtigd, krijgen het eerste recht om de wedstrijd tegen Fortuna Sittard, een week later, te bezoeken. Zo wil FC Groningen zoveel mogelijk supporters de gelegenheid geven om een wedstrijd te bezoeken.
De wedstrijd tegen Go Ahead Eagles begint zondag om 14.30 uur in de Euroborg.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…