Categorieën: Nieuws

Stoel dreigt van dak te waaien aan Moesstraat

De Moesstraat is in het begin van de avond enige tijd afgesloten geweest voor het verkeer omdat een stoel van een dak dreigde te waaien. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

De melding van een stormschade kwam rond 18.15 uur bij de hulpdiensten binnen waarop een hoogwerker ter plaatse werd gestuurd. “Het betreft een stoel die door de harde wind van het ene dak naar het andere dak is gewaaid”, vertelt Wind. “Omdat de stoel naar beneden dreigde te vallen werd de straat afgezet.”

Brandweerlieden hebben de stoel naar beneden gehaald waarna het gevaar geweken was. Even na 18.30 uur kon de straat weer opengesteld worden.

Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

32 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

51 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden